dok_zlo (dok_zlo) wrote,
dok_zlo
dok_zlo

Самодеятельность..."Письма счастья" - самодеятельность главврачей на местах.

Цитата:

Масове написання медпрацівниками заяв про згоду отримувати мінімальну заробітну плату - це самодіяльність керівництва медзакладів, жодної вказівки від Міністерства охорони здоров'я не надходило, сказала міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Наприклад, недавно ми бачили, що керівники деяких закладів змінили суттєві умови трудових договорів. На якій підставі вони ухвалили такі рішення? (...) Це коли вони змусили всіх написати заяву, що вони згодні на мінімальну зарплату", - сказала вона.

"У багатьох випадках говорили, що ця вказівка йде від МОЗ, хоча в жодному разі у міністерстві такої ідеї не виникало. Але замість того, щоб пояснити працівникам особливості колективного договору, керівники зробили по-своєму. Тому в деяких закладах така самодіяльність відбувалася", - додала міністр.

Скалецька наголосила, що після старту другого етапу реформи міністерство буде змушене моніторити та коригувати рішення керівництва клінік.

"1 квітня розпочинається інша модель, яка веде до рішення окремих головних лікарів, і ці рішення треба буде моніторити, можливо - коригувати, тому що у головного лікаря з'явиться свобода господарської діяльності, і вона може й мотивувати лікаря, й зробити щось неправильно", - сказала вона.

При цьому Скалецька додала, що місцева влада часто безвідповідально ставиться до власних обов'язків і запевняє населення, що не відповідає за медзаклади.

"На жаль, в контексті виборів місцева влада іноді не до кінця відповідально ставиться до своїх обов'язків і маніпулює, коли запевняє місцевих жителів, свої громади, що вона за свої лікарні не відповідає. Наприклад, до мене приїжджає мер або його заступник і каже, що вони можуть зробити нам послугу і придбати обладнання у власну комунальну лікарню. І найгірше, що цей мер не розуміє, що купувати обладнання - це його прямий обов'язок", - сказала вона.

ОтакоЇ...

Самодеятельность это вот, например.. скорее самоуправство...но что я сомневаюсь в том что это инициатива снизу.


Tags: неколлегиальное
Subscribe

Posts from This Journal “неколлегиальное” Tag

Buy for 200 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments