dok_zlo (dok_zlo) wrote,
dok_zlo
dok_zlo

Думка про нас.На разі, усі підряд "борюкаются" зі словом "корупція". Заклики що до не-давання хабарів лунають аж гай гримить. Про те що то краще, ніж облiпляти автiвки прапорами, та чіпляти замість держномеру образи керівнику сусiдiв, я вже чув. Не чув дещо іншого,про то що треба не робити того, за що потім тра буде давати хабар. Не порушувати ПДД, стояти разом з усіма в чергах, отримувати потрiбнi папери в установлений строк, а бо навіть пізніше, бо хтось там захворів, а хтось у відпустці, а без них - ну ніяк.

Ця парадигма протиречить свiдомостi пересічного українця майже як відмова від сала, та перехід на середземноморську дієту, цур, пек їй, най самі ту гидоту їдять.
Бо від самого народження до похилого віку щирий українець зна що саме він краще за інших, його село за сусіднє, його місто саме мальовниче, дівчата вродливіші, ну далі зрозуміло.

Кожен грам білил на хаті, кожна квітка в городі, кожна автівка "крутіша" за попередню волають про те.

А тут. Разом з усіма... Як це??? Розумні, та при "злочинній" владі (яка була більш українською по суті, а не кількості вишиванок), визнаючи ці вади, вирішували то "подякою" людям від яких залежало. Тепер же не можна, бо це ж "коррупція" ага. Мем "Не давати грошей" дуже тішить іншу рису характеру притаманну нам - хазяйновитість (про яку брешуть що то жадібність, але саме - брешуть). Але в чергу - теж нізащо, відвикли вже. Отож премося так, а коли вертають, волаємо про "корупцію".

Любі діти, корупція - це не гроші, які ви даєте за "вирішення питань", за "Всім так - а мені - ось як", а саме "вирішення питань", та "Всім так - а мені - ось як, я ж кращий за вас бо...".

Не давати грошей замало, треба ще й не робити того за що гроші раніш давали, та терпіти то... Що так не дуже? А що поробиш, так воно вже є.

А я збоку постою. За 44 роки бачив багато дурості, майдан не сама велика. Та якщо треба десь секретарці дати цукерку - обов'язково дам, бо я не жлоб - це по по-перше, а по-друге... не так багато в мене залишилось часу життя щоб витрачати його на чергові дурощі.

Шануймося.

ПС. У всьому вищезгаданому Путін - не винний, воно само вийшло, заклики до нього в мене в коментарях, будь ласка не пишіть, я навряд чи буду мати нагоду зустрітися з ним особисто, та передати вашу думку.
Tags: дыбр, руина, юмор
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вечерний кинозал

  Аз и Ферт

 • Многое отражающий рассказ Шекли....

  Очень передает нынешние ощущения, очень.. Извиняюсь за формат, но даже в платном ЖЖ есть ограничение на количество знаков.

 • Про тепло.

  Внезапно включили, без объявления... тэк сказать. Власти тарифы повысили, но клянутся не применять, что это значит - не знаю. Батареи так…

promo dok_zlo Вересень 20, 08:40 9
Buy for 100 tokens
АВМЯКну по просьбам читателей, спрашивающих как поблагодарить автора блога. это тут - https://yoomoney.ru/to/410012015669724 Совершенно необязательно, но очень приятно.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments