dok_zlo (dok_zlo) wrote,
dok_zlo
dok_zlo

Жарт Овертона

О смешных именах

Ми живемо в постмайданівській реальності, в якій абсурдна новина про Нечипоруків нормальна та можлива – адже сама реальність виглядає абсурдною, а ми приймаємо її такою і самі безкінечно множимо цю абсурдність. Чому нам настільки приємна реальність, в якій є нечипоруки? Тому що вони вигідно відтіняють нас. На їхньому фоні ти цілком можеш здаватися собі успішнішим, розумнішим, критичнішим, незаангажованішим, мати кращий смак. Нечипоруки – це точка відліку. І вже не важливо «а был ли мальчик?» –адже подія відбулась, в неї повірили, Нечипоруки стали реальними й зажили своїм життям.

Ти сидиш на кухні, їси бутерброд з маслом, запиваєш його солодким чаєм з Цейлону, а в цей момент у великому світі серйозні люди вирішують все без тебе. Більше того вони напевне знають що ти будеш купувати, що ти будеш читати, що ти будеш носити, про що ти будеш говорити за сімейним столом чи п’ятничними посиденьками з колегами – тому що вони вирішують і конструюють не тільки твою реальність, а й спосіб мислення, який ти пронесеш через все життя і будеш оберігати до останнього.

Шкода, що Анатолій Шарій не побачив нашу новину і не викрив її.


Эта история, навидмiну от истории с распятым младенцем получилась по крайней мере смешной, хотя и преднамеренной. Но обе они увы всего лишь свидетельствуют о том, что обе стороны выискивая фактаж, подтверждая или опровергая реальные обстоятельства дела, нисколько не не сомневались, что подобные истории могли бы быть.Так что "в сердце своем" мы уже, увы.
Subscribe

Buy for 110 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments