dok_zlo (dok_zlo) wrote,
dok_zlo
dok_zlo

Против противников абортов

Как я уже писал наши украинские клоуны депутаты-свободовцы будучи мужчинами носителями игрек хромосомы, написали влагалищерегулирующий законопроект, запрещающий аборты.Суть вопроса тут (нажать на "высокоморальную" цитату) - “Я не работаю в правоохранительных органах и я не знаю, как женщина может доказать или не доказать… Но прежде всего надо вести такой образ жизни, чтобы не попасть под риск изнасилования. В том числе, распивая спиртные напитки, находясь в сомнительных компаниях

Украинские женщины обрадованные такой заботой, написали ответ (под катом, украинский язык)

Народним депутатам України

Сичу Олександру Максимовичу

Зелику Руслану Богдановичу

Марцінківу Руслану Романовичу
01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5

ПІП, адреса, телефон, заявника

Заява

Вами, як суб’єктами законодавчої ініціативи, було зареєстровано проект Закону №2646 від 05.04.2013 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)".
Вказаний законопроект грубо порушує основні права та свободи людини і суперечить Конституції України. Його прийняття призведе до тяжких соціально-економічних наслідків у державі, покалічить тисячі людських доль, спричинить тисячі смертей.

Жодна жива істота не може виростити всіх своїх потенційних нащадків. Це біологічний факт і його неможливо змінити жодними нормативно-правовими актами. І людина не виключення, а тому вона теж контролює (і завжди контролювала) кількість своїх дітей. Вся справа в тому, якими методами це здійснюється. До винайдення ефективної контрацепції та штучного переривання  вагітності діти, не потрібні своїм батькам, просто масово гинули від нестачі ресурсів. Також частим явищем була і смерть жінок, яких небажана вагітність ставила у безвихідне становище.

 Розроблення ефективної методики переривання вагітності на ранніх строках дозволило не тільки уникнути масової смертності новонароджених, але й зберегти життя та здоров’я жінок.
Таким чином, аборти є значно цивілізованішим методом контролю народжуваності ніж інфантицид. Їх заборона не врятує небажаних дітей від смерті. Просто вони вмиратимуть не швидко й безболісно, а довго і муках під байдужим наглядом персоналу переповнених дитячих будинків.

Основною причиною абортів є небажана вагітність. Отож саме з цією причиною і варто боротися на загальнодержавному рівні. І найбільш цивілізований засіб її уникнути – це контрацепція. Але натомість в нашій країні відсутня не те що пропаганда – банальна інформація про неї. Немає не тільки соціальної, але й навіть комерційної реклами таких засобів. Інформованість підлітків (та й дорослих людей) щодо правил репродуктивної гігієни залишається на дуже низькому рівні.
От на вирішення саме цих проблем і повинна бути спрямована діяльність законотворчого органу, а не на обмеження природних прав людини.

Проте коли небажана вагітність вже настала, законодавча заборона її переривання призведе до фатальних наслідків. Виховання дитини, догляд за нею – це важка, щоденна, неперервна праця. І виконуватися вона має добровільно. Відповідно до частини 3 статті 43 Конституції України використання примусової праці забороняється, а ви, як автори законопроекту, намагаєтесь примусити жінок працювати на державу всупереч їх волі.

Жодна заборона абортів не зробить вагітність бажаною, не примусить любити (або хоча б належно утримувати) незаплановану дитину.  Унеможливлення використання нормального медичного аборту, як засобу планування сім’ї, спричинить поширення інших, нецивілізованих засобів. В сотні разів зросте кількість підпільних абортів, каліцтв та смертей жінок внаслідок них. Збільшиться кількість дітей, від яких відмовляться батьки, зросте дитяча смертність внаслідок хвороб та убивств. Історія вже знала такі випадки за тоталітарних режимів.
Таким чином, задля захисту міфічних прав ембріонів, ви готові пожертвувати життям і здоров’ям реальних людей.

Окремо хочу обговорити ті випадки, в яких ви дозволили проводити штучне переривання вагітності. Вони звучать як знущання. Отож, згідно вашого законопроекту штучне переривання вагітності допускається лице у разі:
1) якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки. А якщо загроза непряма і стосується не життя а здоров’я? Чому жінка повинна народжувати, ризикуючи  втратити своє здоров’я? Хто буде її утримувати у разі інвалідності внаслідок вагітності та пологів?
2) наявності медичних показань щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження. А якщо серйозні патології плоду сумісні із життям? Наприклад синдром Дауна може бути виявлений під час вагітності. З цією хворобою можна жити. Але чи уявляєте ви собі, що це за життя? Скільки таких дітей особисто ви вже всиновили і скільки збираєтесь усиновити після прийняття вказаного законопроекту? Яке ви маєте право позбавляти людей можливості уникнути такої трагедії?
3) доведених у судовому порядку фактів зачаття дитини в результаті зґвалтування. Чи відомо вам скільки в середньому триває судове і досудове слідство по кримінальних справах? За цей час переривання вагітності стане небезпечним для життя жінки, а то й взагалі буде неможливим через народження дитини. Хто буде виховувати цих дітей?

У пояснювальній записці до законопроекту ви помилково вказуєте, що його реалізація не передбачає витрат з Державного бюджету України. Це твердження не відповідає дійсності. По-перше, ріст народжуваності збільшить кількість виплат на утримання дітей. По-друге, збільшення кількості небажаних дітей викличе необхідність організації додаткових дитячих будинків. По-третє, ріст смертності жінок від кримінальних абортів приведе до необхідності виплат по втраті годувальника (тим дітям що вже були в цих жінок). По-четверте, приріст населення потребує відкриття нових дитячих закладів та шкіл. Все це майбутні витрати з Державного бюджету України і вони мають бути ретельно підраховані.

Викликає також обурення запропонована вами стаття 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ви пропонуєте вважати протиправним "публічне висловлювання про те, що зачата дитина, яка ще не народилася, не є людиною, а штучне переривання вагітності (аборт) не є вбивством".
Ця норма не просто суперечить статті 34 Конституції України, яка гарантує кожному право на свободу думки і слова та на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Ця норма є ознакою тоталітарного світогляду, коли якась точка зору визнається "единственно правильной".

В пояснювальній записці ви посилаєтесь на думку церкви та пов’язуєте його прийняття з 1025літтям хрещення Русі. Така позиція неприпустима ні з точки зору законодавства, ні з точки зору здорового глузду.  Відповідно до статті 35 Конституції України кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а тому недопустимо нав’язувати свої релігійні переконання всьому населенню України, користуючись становищем народного депутата.

Таким чином, подання вказаного законопроекту грубо порушує права та свободи громадян України та шкодить репутації об’єднання "Свобода".

Враховуючи викладене,

ПРОШУ:

1. Відкликати проект Закону №2646 від 05.04.2013 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)".
2. Не допускати подання подібних законопроектів в майбутньому

Дата, підпис
Автор письма заботится о "репутации" партии "Свобода"....

Смишно.
Tags: Совесть
Subscribe

 • Этика и МОЗ

  Для демонстрации необходимости вакцинации, МОЗ публикует фото из реальных больниц. Мол не вакцинируетесь, беда будет, попадете - туда в лучшем…

 • Ручки. Вопрос.

  Надо же что то делать, если эпидемия... Во многих заведениях ручки дверей обматвывают тряпочками которые поливаю хлоркой или иными дезрастворами…

 • Covid 2019.

  1. 20.10.2021 Тыц 2. КовиВак Тыц 3 о статистике Тыц 4. Delta Тыц 5. Комаровский Тыц 6. РФ Тыц…

promo dok_zlo сентябрь 20, 08:40 9
Buy for 100 tokens
АВМЯКну по просьбам читателей, спрашивающих как поблагодарить автора блога. это тут - https://yoomoney.ru/to/410012015669724 Совершенно необязательно, но очень приятно.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 47 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Этика и МОЗ

  Для демонстрации необходимости вакцинации, МОЗ публикует фото из реальных больниц. Мол не вакцинируетесь, беда будет, попадете - туда в лучшем…

 • Ручки. Вопрос.

  Надо же что то делать, если эпидемия... Во многих заведениях ручки дверей обматвывают тряпочками которые поливаю хлоркой или иными дезрастворами…

 • Covid 2019.

  1. 20.10.2021 Тыц 2. КовиВак Тыц 3 о статистике Тыц 4. Delta Тыц 5. Комаровский Тыц 6. РФ Тыц…